HeR Şey İçinize KaLdı

HeR Şey İçinize KaLdı

Etiketler Cuma mesaji manidar cuma sözleri islami cuma yazıları dualı cuma tebrikleri dini sözler islami yazıları kutlama sözleri manidar sözler güzel sözler resimli cuma kutlama mesajlari
Dini forum HeR Şey İçinize KaLdı
Kategori cuma-mesajlari
Bu Dini Sohbet Sayfasi 444 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

HeR Şey İçinize KaLdı Hakkında Detaylar

Bu sabah sizlere guzel bir duam var kardeşler cumanın hürmetine içinizden geçenler tez vakitte sizi bulması dileğiyle hayırlı cumalar İslamisohbet konumuz belli her şey içinize kalmış içinizden gecen güzelliklerin kat kat artması temennisiyle Allaha emanet olun

 

Çoğunuz aslında bilir ve söyleriz kim bizim hakkımızda ne düşünüyor istiyorsa Allah o kişiye on mislini versin diye bana göre çok adaletli bir dua..

Bu cuma sabahının duası ve temennisi de bu şekilde olsun istedim..

Kimin için ne isterseniz karşılığında size misli ile döneceğini bilmek yada gerçekleşeceğini düşünmek ürkütüyor  diğer taraftan da acayip güzel bir şekilde insanı ümitlendiriyor..

Kişinin niyeti ne ise yaşayacağı yada başına geleceği bir nevi de kulun kendi elinde  ve dilimde her türlü iradesinde gelişiyor..

O zaman bugün tüm dualar içimize kaldı...dualarımız Niyetlerimiz ve dileğimiz her ne varsa kendimiz için istediğimiz her bir dualarımızın istek ve arzuladigimiz gerçekleşmesi duasını kendimiz ve mümin kardeşlerimizin cümlesine de nasip olması temennisi ve duasıyla..

Kendine yapılmasını istemediğin hiç bir şeyi bir başkasına yapma..

Dua ederken kendin için istediğin her ne varsa da tüm ümmeti Muhammede de nasip olmasini istemek gönlü genişlik olsa gerek..

Cumanız aşk olsun ettiğiniz her bir  dua hakkıyla hayırlısıyla sizleri bulsun sabahınız hayr gününüz hayr Cumanız mübarek olsun dostlar..

 

Cuma sohbetleri cuma duası tasavvuf sohbetleri islamisohbet odaları dinisohbetler bayanlara özel sohbetler cuma vaazlari cuma saatlerinde ilahi eşliğinde cuma dualarına tasavvuf odamızda her bir duaya amin diyoruz  sizlerde bizlerle dua halkasına katılmak feyizli bor atmosferde cuma saatlerini degerlendirmek isterseniz sizleri sayfaniza bekleriz..

Aşağıdaki linke tıklayarak bizlerle aninda bağlantı kurabilir sohbete dahil  olabilirsiniz..

Dini Forum ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Müslümanlar Sohbet  sitemize bekleriz.

Tasavvuf Sohbet lerimize katılabilirsiniz.

SeLam Ve Dua iLe.. 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.