ZamaN

ZamaN

Etiketler Zamanla alakalı yazılar orjinal sözler zaman sözleri kadınca yazılar icten duvar yazıları duygu sözleri
Dini forum ZamaN
Kategori makaleler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 491 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

ZamaN Hakkında Detaylar

Herkese merhabalar her insanın hissettiği ve geç fark ettiği zaman kaybını ele almaya sizinle birlikte konuyu açmaya ne dersiniz siz olsanız zamana neler yazmak söylemek isterdiniz benim düşüncelerimi merak edenleri diniforum.net ana sayfamiza bekliyorum

 

Selam dostlar bugün sizlerle zaman  başlığı adı altında bir paylaşım yapmak ve zaman deyince akla gelenlerden yola çıkarak sizlerle sohbet Muhabbet edercesine yazini icinden geldiği şekilde buraya bırakmak istedim..

Sen olsan zaman dilimine neler yazmak isterdin? zaman deyince aklına neler gelirdi? Zamanin farkında mısın? Geçen zamanı geri getirebilir miyiz? Zaman gelecek ve geçecek zamanında değerlendirmek gibi düşünceler  insanin belirli yaslarda hiç insanin aklına gelmeyen umursamaz bol keseden harcadigimiz bazen en cömertçe bonkörce boşa savurduğumuz elde kalana bakinca ah zaman ahh dediğiniz bir süreçtir zaman..

Malesef ki insan hep elindekilerden şikayet ederek olmasını istediği ve gerçekleşmesini beklediği hayalde yaşar,bu durum hiç değişmez ne zaman ki belirli yaşı geçirip boşa kürek salaldoginizi fark edince kafalar dank eder ve pişmanlıklar baslar,hani çok sik duyarız çevremizde ah ulan zaman şimdiki aklım olsa öylemi yapardım,simdi olsam bunu yapardım o zamanlar layloylom geçirdik bilemedik kıymetini derler,iste gecen zamanin pişmanlığını yaşayanlardan duyuyor isek bizlerde vurdum duymaz olmamamız icap eder zaman kıymetli arkadaşlar iyi değerlendirmek ve kime ne şekilde zamanınızı verdiğiniz dikkat edin sonra pişmanlıklar ahlar vahlar başlamadan herkese ve herseye değerinde zaman vermek en akıllıca olanı galiba..

Yani demem o ki en değerli şey zaman boşa harcamayın ani yaşayıp değerlendirin iyi şeylerin olmasi beklemek ayağınıza gelmesi için zaman kaybı yaşamayın..

Yeri gelir zamanin gelmişine geçmişine sayar yazarız yeri gelir bize kattıkları şükrederiz tecrübe ettiklerimizi kaydeder pişmanlıklarımızi tekrarlamamaya çalışırız insanız beşer şaşarız ama zamanın nasıl ve ne derece hızlı geçtiğinin de hiç farkında olmayız..

AH ZAMANNN...

SeLam Ve Dua iLe KaLın..

Zaman akarken zamanınızı ve enerjinizi kime ne kadar harcadığınıza ve  verdiğinize de dikkat edin..

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.