Sabrın Sonundaki SeLameti BekLiyorum

Sabrın Sonundaki SeLameti BekLiyorum

Etiketler Sabır sözleri.selamet sözleri.güzel sözler.hayat sözleri.insan sözleri.okkali sözler.atarli sözler
Dini forum Sabrın Sonundaki SeLameti BekLiyorum
Kategori guzel-sozler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 713 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Sabrın Sonundaki SeLameti BekLiyorum Hakkında Detaylar

Selam herkese sabrıyla sınanan koca yürekli kişilere büyüklerimiz demiştir sabir zehirdir sabrın sonu selamettir diye lakin bu kadar sabrın sonu selamet değilse büyük sıkıntı çıkar demedi demeyin sabrımızı zorlamayın insan gibi kendinize yakışır şekilde davranın sabredenleri salak enayi yerine koymaktanda vaz geçin lütfen

 

Merhaba arkadaşlar 9 haziran 2022 perşembe sabahından hepinize günaydınlar nasılsınız bakalım ülkemin sabrı ile oynanan sabrin sonundaki selametle hep birlikte yolculuk ettiğimiz can takipçilerimiz bugün ki konumuz sabır dedik sabırla okumanızı rica ederek herkese sağlıklı huzurlu mutlu bereketli en önemlisi de bol sabırlı bir gün diliyorum..

Evet arkadaşlar sabır ve tahammül ederken neye göre sabır gösteririz nelere sabrederiz öncelikle bir onun altını çizelim arkadaşlar, sabır göstermek büyük erdemliktir kendi bilmektir Allah hepimizi farklı sebeplerden olaylardan imtihanlardan geçirirken sabır gosterirsek yada tahammül edersek müdafaati müjdesini ayetlerde hadislerde kullarına duyurmustur,insan en çok sabrıyla sınanır bu kaçınılmaz zaten dünyaya geliş sebebimiz de imtihan değil mi neye sabrederiz nelerde ve hangi durumlarda isyan eder kaybederiz Allah  sabri ile kazananlardan eylesin hepimizi Aminn..

Öncelikle şunu ifade etmek istiyorum ve kendi şahsi fikrim ben Allahtan gelen verilen herşeye imtihan gözüyle bakar degerlendiririm nefis insani yanıltır tersi bir duruma sokarken sabır ettikçe de bazen daha fazlası daha ustu bir olay yaşar baska şeylerle karşılaşırız bu durum hepimiz için geçerli değil mi, dediğim gibi Allahin verdiğine amenna lakinn kuldan gelenler varya iste bu konuda arada stop düğmesine basmak karsi tarafa haddini bildirmek gerekiyor.

Hepimizin problemleri sorunları illaki var,ama bu sıkıntıların sebebi bizler gibi sürekli bize her seferinde yüklenen saygı yada sevginizden  önüne geçip hoopp demediginiz için haddini aşanlar da yok değil,lütfen size verilen degeri suistimal etmeyin ve kimsenin sabrını zorlamayın sabırlı insanlar naif düşünceli kibar insanlardır höt Höt bir kişilikte olmadıkları için daha alıngan ve duygusal olurlar bu durumu kendi menfaatinize  karsi kullanırsanız iste ozman da sabrin sonuna gelmişsinizdir geçmiş olsun bu kadar sabır eden kişi sabrin sonuna gelmişse caninizida yakar çiranizida benden söylemesi kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi bir başkasına yapmamalisiniz..

Kısacası bu ara bende sabrin sonundaki selametli sabırla bekliyorum bu kadar sabır boşa değildir diyorum illaki bizde bir selametle çıkarız Allahın izniyle..

Bol sabırlı günler dilerim Allah herkesin sabrına güç kuvvet versin ama kimseninde sabrini fazla zorlamayın..

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.