KonuştukLarına Dikkat Et

KonuştukLarına Dikkat Et

Etiketler hoş sözler uslub sözleri kapak sözler anlamlı sözler sert sözler mesajlı sözler
Dini forum KonuştukLarına Dikkat Et
Kategori makaleler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 426 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

KonuştukLarına Dikkat Et Hakkında Detaylar

eyy ahalı bir maruzatım var bu agzına geleni diyenler konuşduklarını duymayanlar var ya heh onların agzına ıslak odunla vurasım var edepsizligi terbiyesizligi dobralık sanan cahil cühela kişilere alkış tutmayın sonra kendilerini bir nimetten sayıyorlar herkes konuştuklarına dikkat etsin toplum olarak uslubumuz kaydı argo yada küfürlü konuşanları mert yada delikanlı ilan ederek seviyesizligin dibine dogru gidiyoruz sonra dönüp bizden sonraki nesilden beklentileri sıralıyoruz oldu canım herkes evinde bir birey sen nerde ne şekilde davranırsan coluk cocukta onu örnek alacaktır lütfen güzel örnek olun agzınızdan çıkan cümleleri kulaklarınız işitsin haddinizi aşmayın agzı olan konuşur olan bir toplum olduk yapmayın allah aşkınıza uslub önemli arkadaşlar uslubunuzu koruyun hadi iyi günler

 

Kıymetli Dostlar,Degerli Arkadaşlar 14.11.2022 Pazartesi Sabahından Hepinize Günaydınlar.Saglıkla Huzurla Keyifli Bir Hafta Geçirmemizi Hepimiz İçin Temenni Ederim, Devaminda İse Konumuza Dönüp Diniforum Okuyucuları İle Paylaşmak İstedigim Konuyu Dilim Döndüğünce Ve Aktara Bildiğim Kadar Anlaşılır Bir Şekilde Yazmaya Gayret Edecegim İnşaallah..

Toplumsal Bir Konudur Uslup,Kime Ne Dediğin Degilde Neyi Nasıl Söylediğin Daha Çok Önemlidir,Şuanki Duruma Bakarsanız Aslında Kimseye Hiç Birşey Dememek Lazım Birisine Gözünün Üstünde Kaş Var Desen Adam Çildiriyor  Neden ? Cünkü Yanlış Anlamaya Çok Müsaittiz Niyee Dedi Ne Maksatla Söyledi Amacın Ne Laf Mı Sokuyorsun Hep Bir Savunmaya Geçme Hep Bir Lafın Altında Kalmama Endişesi İçerisindeyiz Şüpecilik  Girinde De İşin İçine Kaçınılmaz Son, Ya Tartışma Uzuyor Yada Devamında Kavgayla Sonuçlanan Olaylar Mevzular vesaire..

Bazen Bizi Alakadar Etmeyen Yerde Bile Konuya Dahil Müdahil Olup Belayı Çagıranlar Bir Yana.. Konu Dışındaki Kişi  Konuyla Alakası Yok Ama Kendince Tabiri Caizse Mevzuya Atlayan İnsanlar Var O Kadar Yanlış Anlamaya Müsait Bir Toplumuz Ve Tetikte Bekleyen Milletiz Ki Sonrmayın Gitsin..

Bir İnsanı Hoş Gösteren de Boş Gösterende Dilidir,Uslup Benim için Çok Önemlidir Degerlidir.Kişinin Kalitesini Gösterir Sizi Kırmayan İncitmekten İtina Eden Kelimelerini Dikkat Ve Özenle Kullanan İnsanlar Benim İçin Biçilmiş Kaftan Gibidir Degerlidir Kıymetlidir..

Şimdi iyi Hoş Güzel Dedik De Öte Yandan Ne Yaparsan Yap Tetikte Bekleyenler Varya Haah Şimdi Onlara Gelcem:) Onları Görmeyin Duymayın İnsanın Ömrünü Yerler Doymaz Birde Ahiretine Göz Dikerler Seni Öyle Günaha Sokarki Sen Senlikten Çıkarsın Kendini Kaybeder de Bulamazsın O Derece tehlikelilerdir Allahım Sen Cümlemizi İyi İnsanlarla Karşılştır,İyi İnsan da Rızık Arkadaşlar, Her Daim Karşımıza Halden Anlayan İnsanlar Çıksın..


Uslup Kişiligin Kimligidir Unutmayın,Her Azgına Geleni Söyleyen de Duyduklarına Şaşırmasın Lütfen Sabırda İnsanı Yorar..
Anlaşılır Olmak Güzeldir İki Tarafıda Yormaz Sizi Tanıyan Bilen Biri Sizi Asla Sorgulamaz Neden Niçin Demez Çünkü Güvenir Ve Elbet Vardır bir Bildiği Der..
Güven Yoksa Zaten Samimiyette Yoktur Asla Tek Taraflı Birşey Olmaz,Siz Ne Kadar Çabalarsanız Çabalayın Bazen Karşı Tarafın Sizi anladıgı Kadarsınızdır Kıymet Bilmek Göstermek Degerli Oldugunu Söylemek Bunlar Güzel Şeyler Ama Muhatabı Malesef ki Çok Az,  Kimseye Bişey Deme Senden İyisi Yok Hatasını Yanlışını Dediginiz Anda da off off Sizden Kötüsü Yok) 

Her ne kadar nefsâniyetleri sebebiyle câhillik edip hoş görmeseler de, insanları muhtaç oldukları hususlarda yumuşak bir lisan ve mütebessim bir çehre ile irşâda çalışmak, îmânın alâmetlerindendir.

Lütfen Uslubumuzu Bozmayalım Ve Konuştuklarımıza Dikkat Edelim..

 

Dini Forum ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Müslümanlar Sohbet  sitemize bekleriz.

Tasavvuf Sohbet lerimize katılabilirsiniz.

SeLam Ve Dua iLe.. 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.