Ruh HastaLarına

Ruh HastaLarına

Etiketler Rahmet pınarı Gönül aynasi sözleri okkalı sözler laf sokan sözler güzel sözler selam sözleri selam sözleri iddialı sözler ağır sözler kapak sözler profil sözleri durum sözleri hikaye sözleri
Dini forum Ruh HastaLarına
Kategori guzel-sozler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 388 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Ruh HastaLarına Hakkında Detaylar

Günaydın millet hisler aynasından yansıyan gönül pınarın dan akan cümleler ve yazılarla sizlere Günaydın ayakta uyuyanlar sizler de yan yatarak uyumaya devam edin kendisini uyanık sanalar heyyy sizlerde iki çift sozum var gelin okuyun:) belki mesaji alırsa akilanirsiniz laa

 

Selamm dostlar 10 ocak 2023 salı  sabahından herkese günaydın hayırlı huzurlu mutlu bir gün dilerim hepinize ve en sevdiklerime..

Bazılarına diyecek söz bulamıyorum evet ülke insanının çoğunun psikoloji bozuk çoğu ruh hastası ama artık pes diyorum ya pes..

Ya huu sizin kalbiniz ne kadar kötü ne kadar ard niyetlisin,Allah sizin gibilerden sizin gibi zihniyeti kötü arsiz haset fesat kıskanç kişilerden cümlemizi muhafaza eylesin uzak tutsun sizlerden bizleri inşallah..

Kalbinde zerre iyi niyet olmayan varmış gibi davranan etrafına gülücükler saçarken içindeki kötülüğü sahte gülümsemeler ile kapatan yüzsüz karaktersiz insanlar..

Yemediği halt kalmamış biliriz lakin deşifre!! etmedigimizden kendisini sütten çıkmış ak kaşık zannedenler kendisini kusursuz görüp ahlak abidesi gibi gösterenler siz var ya siz az değilsiniz..

Etrafımda bunlardan o kadar çok var ki artık ağzını açsa ciğerini gördüğüm ciğeri beş para etmez karaktersizler ile muhatap olmak sanırım en zoru..

Edep haya terbiyeden yoksun zavallılar kendi hayatı dışında herkesin hayatına burnunu sokup fikri olanlar sizin kalbiniz kötü kalbiniz Allah kalbinize göre versin inşallah..

Niyetiniz ne ise kaderiniz olsun..

Yeter ki benden uzak olun..

Ne olursanız olun yeterli iki yüzlü olmayın..

Dini Forum ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Müslümanlar Sohbet  sitemize bekleriz.

Tasavvuf Sohbet lerimize katılabilirsiniz.

SeLam Ve Dua iLe.. 

 

 

 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.