İki Yüzü Vardır

İki Yüzü Vardır

Etiketler Laf sokan sözler atarli sözler güzel sözler ikiyüzlü sözleri
Dini forum İki Yüzü Vardır
Kategori makaleler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 511 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

İki Yüzü Vardır Hakkında Detaylar

Artık olan bitenlere şaşırmayın bırakalı çokk oldu güvenimizi sarsan her seferinde bizi yanıltan ve aldatan her kim varsa çevremizde layığını bulması dileğiyle ikiyüzlülük sahtekarlık ederek kendini uyanık sanan zavallılar size sizin gibiler lazım tez karşılaşmanın ümidiyle hadi yolunuza bakın..

 

Nedesem nereden başlasam şuan inanın bilmiyorum ama çevremde artık kendini zeki bizi salak saf sanarak iş çeviren gerizekalılardan gina geldi ya sizler ne kadar uyanık sanıyorsunuz kendinizi pardon da bi düşünün bakalım belki bizler sizden daha zekiyizdir de bunu belli etmiyoruz dur..

Safım ayağına yatıp uyanıklık eden ikiyüzlü sahtekar kişiliksiz karaktersizlik  seviyesini tavan yapan ama halen daha ahlakli edepli kendi halindeymis gibi kendilerince adaletli olduğunu düşünen dar beyinliler sesleniyorum şahsiyetsiz kişilere sesleniyorum size diyorum sizee birazcık insan olun insannn ve ne dediğini istediğini bilen delikanlı adam olun oynamayın..

Sizin gibiler yüzünden iyi niyetimizi suistimal edenler tarafından bizlerde dogru kişiyle bile denk gelsek acaba mı der olduk..

Sizde ne ar ne de namus var insanın ahlakı karakteri kişiligi aynadır ayna, bi geçip bakın yahu aynaya ben insan mıyım diye bi bakın çıkarın yüzünüzde ki o maskeyi sevimli halleri saf salak halleri bi kendinize bakın.. 

Bazı insanları asla tanımak istemezdim tanıdıkça kendime kızıyorum neden bu kadar iyi niyetli davrandım neden her yanlışını affettim diye pişmanım..

Bir insan da ahlak yoksa kendi dogrusu kendisine güzel ve hoş görünüyor dişarıdan hiç bir eleştiriyi kabul etmiyor kafası dikine gidiyorsa o kişiyle uğraşılmayacagını anlamam lazım dı..

Size ayırdıgım zamana yazık verdigim emege yazık iki yüzlü sahtekarlar sizi..

içlerinde ufacıcık bir vefa duygusu olmayan insanlara bizler ne emekler vermişiz ne kadarda kitmetlendirmişiz afadersinizde artık götü başı ayrı oynayan bu karakter yoksunu dar düşünceli fikirsizlere yeri geldiginde haddini ve yerini bildirmek te benim boynumun borçu olsun..

Size bir hatırlatma yapayım bulundugunuz ortamda yada çevrenizde ben anlamam ben safım benim kafa basmıyor diyen birileri varsa aman haa! dikkat edin ne geliyorsa zaten bizlerin başına bu ahmaklara inandıgımız için geliyor, sizi salak yerine koyan kendisini de özürlü gibi gösteren meymenetsiz terbiyesiz karektersiz insanlardan rabbim bizleri uzak eylesin size bence siizn gibiler layık allah size layığınızı versin inaşallah..

Dini Forum ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Müslümanlar Sohbet  sitemize bekleriz.

Tasavvuf Sohbet lerimize katılabilirsiniz.

SeLam Ve Dua iLe.. 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.