Sabah Duası

Sabah Duası

Etiketler Sabah duası duabahcesi umut sözleri dualı sözler dini sözler güzel sözler sabah mesajları
Dini forum Sabah Duası
Kategori guzel-sozler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 602 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Sabah Duası Hakkında Detaylar

Salı gününe bismillah yine uyandık elhamdülillah yeni bir gün ve yeni umutlarla duabahcesi ne yeni tohumlar serpiştirip umutlarla sulamak adına gününüz aydın bereketli olsun Salı sabahın hayrı hepimizi bulsun inşallah dostlar herkese hayırlı sabahlar

 

Selamün Aleyküm değerli forum aliesi yeni bir gün salı sabahından hepinize sevgiler, uyandıran hala nefes aldıran Allaha şükürler olsun her yeni bir gün yeni bir umut demektir insan da umut ettigi sürece varolur..

Güne güzel ve pozitif enerji ile başlamak yataktan kalkarken başlıyor gözünüzü açtığınız anda elhamdülillah bugünde sağ selamet saglikla uyandım hamd olsun Allahını günümü sen güzelleştir razı olacağın işlerde yolumu istikameti sabit kıl günün berektini almayı nasip et diye uyanirsak zaten otomatikman guzel bir güne uyanmış olacağız..

Ekseni etrafımızda illaki olumsuzluklar anlaşmazlıklar ters düşüşler problemler olacaktık olmazsa zaten anormallik olur,sonuçta yaşadığımız ve başımıza gelen herkesin birer imtihan olduğunu olan hiç bir şeyin  de sebepsiz bize ulaşamadığını bilirsek eğer,bu anlamda mücadele etmek ve sabır göstermek adına daha başarılı oluruz ..

Salı sabahı duamız kim bizle alakalı ne düşünüyor ise Allah ilk önce o kişiye nasip etsin  iyi dusunuyirsada mevla ilk önce o kişiye nasip etsin  kötü düşünüyorsa da yani niyetiniz kaderiniz olsun önünüze çıksın inşallah o sebeptendir ki iyi düşünmek kötüyü akla getirmemek adına kendiniz için ne istiyorsanız bir başkası içinde aynı duygu istek ve düşünceyle istenmesi..

Bir Salı sabahından hepinize kucak dolusu sevgiler gününüz aydın bereketli olsun inşallah..

islami sohbet ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Mobil chat web sitemize bekleriz.

Tasavvuf Sohbet lerimize katılabilirsiniz.

SeLam Ve Dua ile KaLın.. 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.