Kime Ne Diyeceksin

Kime Ne Diyeceksin

Etiketler Laf sokan sözler.atarli sözler.gundem sözleri.hayata dair sözler.fena sözler.efsane sözler.damar sözler.millet sözleri.devlet.sozleri
Dini forum Kime Ne Diyeceksin
Kategori makaleler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 657 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Kime Ne Diyeceksin Hakkında Detaylar

Günaydın ülkemin psikolojisi bozuk ama kalbi yüreği pamuk insanları nasılsınız nasılsınız demeye korkuyorum çünkü malum herkes aşırı gergin ve stresli günler içerisinde yaşam standartlarını zorlayıcı gelen zamlara karşı millet olarak ciddi problemler yaşıyoruz herkes zor dönemden geçerken kime ne diyeceksin de ne anlatacaksın ağzı olan konuşuyor beynini kullanan yok diyesim geliyor o sebebten bende şuraya binkac kelime bişeyler yazıp azda olsa düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim umarım hak verirseniz herkese güzel bol indirimli günler girme dileğiyle günaydın Türkiye:)

 

Evet arkadaşlar yukarida resimde ki yazıdaki gibi tamda bulunduğumuz ortam şartlar ekonomik olarak herkesin avaz avaz bağırdığı gelen zamlarla karşı herkesin çok zorlandığı bu günlerde evet hak verdiğim durumlarda olsada naçizane de fikirlerimi burada sizlerle de paylaşmak istedim umarım aynı fikirdeyizdir ve hak verirsiniz..

Şöyle etrafıma baktığımda ilk dikkatimi çeken benzin fiyatları artışına gelen zamlar vs diyoruz da kardeşim kimsede lüksünden vaz geçemiyor trafik öyle yoğun öyle kalabalık ki her evde ortalama 2 araç var ve beyli bayanli gerekli gereksiz kullanılmakta bu bir örnek ikincisi ise bir avm yada disari çıktığınızda etrafa bakin heryer tıklım tıklım cafeler restorantlar olan harcıyor yiyor amenna lakin olmayan da ha gayret kredi kartına yükleniyor sonrasi malum..

Tamda bu konu üzerine iste diyorum ki kime ne diyeceksin de ne anlatacaksın herkes tutturmuş bir yol gidiyor ve kimsede bir dönüp kendi haline durumuna ve davranışına bakmadan hemen suçlayacak birilerini buluyor demii peki nedennn? Çünkü suçlamak en kolayı birilerini bahane etmek yargılamak en basiti rahatına keyfine düştüm bir milletiz bu doğru o yüzden bu ara keyfiniz kaçtı)

Bir ata sözü vardir hani sabreden derviş muradına ermiş biraz sabredin diyorum eskiyi unutup sadece at gözlükleri ile etrafa bakamayacak bırakın okuyun araştırın dünyadan haberdar olun şuan Türkiye kadar dış ülkelerde de acayip ekonomik sıkıntılar var sabırsız bir milletiz velhasıl kelam herkes ne anlamak ne görmek isterse onu duyar ve görür fazla izahat de insani bir yerden sonra yorar..

Herkes anlamak istediğini anlıyor isine nasıl gelirse yani.. anlamak isteyende senin bir cümlenden anlıyor yani karşındaki insanın da zekasıyla alakali bir durumdur konuşmak tartışmak anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna çalsan az demişler..


Umarim herşey biran önce normalleşme yoluna girer ve düzelir bu esnada sabır lazım anlayış lazım biraz da kemerleri sıkmak lazım bir de su durum var maddi durumu iyi olanlar aldığı halde şikayet ederken alamayan daha vahim durumda olanları düşünmek lazım Allah onlara daha çok yardım etsin demem o ki Allah bu devlete ve millete yardim etsin hadi rastgele..

SeLam Ve Dua iLe KaLın.

 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.