Herkese İyi Bir Hayat DiLerim

Herkese İyi Bir Hayat DiLerim

Etiketler Hayat sözleri.sabahattin ali sözleri.pazartesi sözleri,güzel sözleri
Dini forum Herkese İyi Bir Hayat DiLerim
Kategori makaleler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 1150 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Herkese İyi Bir Hayat DiLerim Hakkında Detaylar

Günaydın millet pazartesi sabahından hepinize sevgiler guzellikler diliyorum kötülük yaptığını zannedenler sizede her ne düşünüyor iseniz aynını yaşamanız dileğiyle herkese günaydın güzel bir hafta dilerim

 

Selam olsun kalbinde yüreğin de sevgi ve merhameti barındıran koca gönüllere bugüne Sabahattin Ali,nin bir sözü ile Bayanlar için dini sohbetimize başlamak istiyorum çoğumuzun bildiği bu söz özetle insanin hayata duruşu sergiliyor Herkesin içindeki iyilik kadar iyi bir hayat dilerim..

Evet bu sözü çok seviyorum bende kimseye beddua yada ah ettirmiyor kendi benliğini ve kişiliğinizi de ortaya koyuyor ve size yapılan her türlü haksızlıklarda yada tutumlarda durum ve davranislari kibarca karşı tarafa iyade ediyor..

Aslinda sözün açılımı ne yaparsan yap kendine döneceğinin bize sinyalini veriyor bir insan kalbinden başkası için ne diler yada hangi duygu ve düşünceyi geçirirse ayni düşüncelerin de kendi başına geleceğini unutmamalı..

Hayata pozitif tarafından bakmak bu şekilde sakin kalabilmek de oldukça zor bir durum kabul ediyorum, bu kadar kendini ve haddini bimezlerin arasında bu kadar kırılmışliklar umursamazlıklar varken yinede kendini bozmadan kişiliğinden taviz vermeden iyi düşüncelerle belkide kabul ediş yada kişileri kendi hallerinde oldukları gibi bırakıp yoluna devam etme düşüncesiyle bu davranış Sergiliyoruz..

Şahsi kanaatim hiç kimsenin yaptığı yanına kalmaz kalmıyor da kim ne derse ve yaparsa yapsın insanin attığı ok yine kendisine dönüyor, acımadan kırmak düşüncesiz şekilde haddi aşmak o an o kişinin egosunu tatmin ediyor kendime bu konuda hayranım bazen bu tür durumlarda avazım çıktığı kadar bağırmak yeter artık demek geçsede icinden bir ses yine diyor sabret..

Nankör çıkarı için şekillenen menfaat konusu olunca kişiliğinden taviz veren kisilere göre kaba yada nazik davrananlar sizede icinizdeki iyilik kadar iyi bir hayat dilerim..

İyi olmak çok zor iyi kalmaksa ondan daha zor hayatınızda ve etrafınızda iyiliğinizin nankörü olmayanlar kadir kiymet bilen kadim dostlarınız eksik olmasın iyilikler iyileri bulsun kötüler mi? Aman aman onlar kalbi iyi olanlardan mümkünse uzak olsun der veee yazıma burada noktayı koyar giderim.))

Pazartesi gününden herkese selamlar sevgiler iyi bir haftalar dilerim,GününüZ ve yolunuz iyiliğe açık olsun inşallah yeniden buluşmak ümidiyle hoşcakalin Dini Forum AiLesi oLarak SeLam Ve Dua iLe KaLın Arkadaşlar..

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.