TatLı Bir Söz İkram Et

TatLı Bir Söz İkram Et

Etiketler tatlı sözler,gülümse sözleri,tebessüm sözleri,ikram et sözleri,güzel sözler,kahve sözleri,sunum sözleri,göndermeli sözler,iltifatli sözler,moral veren sözler,resimli kahve sözleri,kadınca sözler,
Dini forum TatLı Bir Söz İkram Et
Kategori guzel-sozler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 409 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

TatLı Bir Söz İkram Et Hakkında Detaylar

günaydın gönlü güzeller,iyilikten güzellikten yana şansınız bol olsun,bir şeyin yoksa tatlı bir söz ikram et oda olmadı mı o zaman bir gülümseyin bee herşeye rağmen hayat yaşamaya ve güzelliklerden istifade etmeye deger canlar gününüz güzel geçsin hoşçakalın..

 

Bir cumartesi sabahından hepinize selamlar sevğiler canlar..

Hiç Bir Şeyin Yoksa

Tatlı Bir Söz İkram Et

O Da Olmadı mı

Bir Gülümse Yeter..

Hayat tüm zorluklara ragmen yaşamaya deger,içerisinde bulundugumuz durumlar sıkıntılar ne olursa olsun şartlar bizi zorlarsa zorlasın bilmeliyiz ki hiç bir şey sonsuza kadar surmez..

darlanıp bunaldıgımuzda strese girip çabaladıgımız o anlar yıpratıcı zor olsada elbette geçecek..

 sağlıkla nefes aldıgımız her ana şükredip sabretmek gerekiyor,demesi kolay dediginizi duyar gibiyim hani bir söz vardır bilindik herkes çektigini bilir .. evet çokta dogru tespit edilmiş bir söz kimse yaşamadıgı acının yada olayın tefsirini yapamaz..

ama hayat sizin yaşam sizin ve bu hayatı kendinize zehretmeyin..

unutmayın ki ALLAH kuluna gücünün yetmeyecegi şeyi yüklemez

varsın olmasın herşey yolunda burası dünya gelip görüp geçip gidecegiz

mühim olan bu yolculuk esnasında yanınızdaki yol arkadaşlarınız

sizi anlayan bir tebessüm ettirip yüzünüzü güldüren tatlı bir söz ile sizi motive eden kişiler varsa, hayat sizi yorsada üzsede onlar ile dinlenirsiniz..

uzun lafın kısası,hayat bir gündür o da bugündür..

anı yaşayın güzel sözleri birbirinizden esirgemeden tebessüm etmek ve ettirmekten korkmayın güzel anılar biriktirip yolculugunuza iyilerle size iyi gelenlerle devam edin..

kimseye kalmayan dünya bize kalmayacak ne kahrı ne derdi ne malı ne mülkü..

bügün iyiyliklerden güzelliklerden yana şansınız açık olsun yüzünüzden tebessüm dilinizden tatlı sözler eksik olmasın.)

SeLam Ve Dua iLe..

 

 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.