VarDıR

VarDıR

Etiketler Güzel sözler manidar sözler resimli sözler kısa sözler
Dini forum VarDıR
Kategori guzel-sozler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 461 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

VarDıR Hakkında Detaylar

Herkesin hayatında bir dönüm noktası illaki vardır bakış açısını yada düşüncesini değiştiren bir kişi sizin için güzel bir tarih artırır yönünüzü güzelliklere iyiliğe götüren güzel insanlar çıksın karşınıza,malum herkes herkesi iyi olsun istemez ama sizi seven değer veren biri sizin hayatınıza dokunarak sizi güzel bir yere getirir bu şekilde güzel tarihleri attıran yüreği güzel insanlarla karşılaşmaniz dileğiyle..

 

Selam dostlar hayat acısı tatlısıyla her anlamda yaşamaya değer deriz ve hiç ölmeyecek şekilde yaşam sürmeye devam ederiz..

İnsan her zorlukta çabasını gücü yettiğince mücadesini verir bir hal yol kendince fikirler üreterek başına gelen her zorluğa göğüs germeye gayret eder..

Her  zaman insan yanliz olmaz bazen de yanınızdaki size akil veren size yön gösteren iyi olmanız için çaba içerisinde olan  kişiler çok değerlidir sizin asla üzülmesini yorulmanizi istemezler..

Bunun tam tersi bir durumda şu zamanda özellikle arkadaşım  dostum dedigimiz güvendiğimiz ama guvenimizi boşa çıkaran kişilerde yok değildir hayat bu her daim tecrübe edinmeye öğrenmeye maalesef ki devam ettirir bazen iyi bir ders aldırır bazende temkinli daha dikkatli olmamızı öğretir  bazen yanıltır bazen haklı çıkartır ama öğretmeye devam eder buda hayatin tadı tuzu galiba..

Ama hayatiniza dokunan dönüm noktası olacak şekilde fikirlerinizi düşüncelerinizi değiştiren kişiler değerli ve kıymetlidir asla sizi kıskanmaz siz ne kadar iyi olursanız bizim iyi hallerimizle mutlu olan insanlar vardır ki Allah onlardan razı olsun herkesin hayatında güzel bir tarih vardır altına imzasını atan yüreği güzel dostlar eksik olmasın temennisiyle yolunuz yüreğiniz güzel insanlarla çıksın..

 

Dini Forum ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Müslümanlar Sohbet  sitemize bekleriz.

Tasavvuf Sohbet lerimize katılabilirsiniz.

SeLam Ve Dua iLe.. 

 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.