Güneş TutuLması

Güneş TutuLması

Etiketler güneş tutulması muhim günler anlamli sözler güzeş sözleri anlamlı sözler
Dini forum Güneş TutuLması
Kategori makaleler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 406 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Güneş TutuLması Hakkında Detaylar

25 ekim salı günü oluşacak güneş tutulmasında yapılacaklar ve önemli notlar arkadaşlar, sizlerde bilgilenmek ve bilinçli hareket ediniz diye kısa anlaşılır bir şekilde bugun neler yapmalıyız bundan bahsettim bir göz atın okuyun derim dualarınızın kabul olacağı şerlerin def olacağı hakkımızda herşeyin hayırlısı olacağı bir gün dilerim hayir ve selametle kalınız

 

25 ekim salı günü güneş tutulması olacak saaat 11:30 gibi başlayacak ve saat 14:30 a kadar bir hafta etkisi sürecek ayrıca türkiyeden görülecek Gök Yüzüne lütfen bakmayınız!!!
 Arkadaşlar salı sabahı evinde işinde yada bulundugunuz ortam sayet uygunsa bakara süresiokuyun veyahut acın netten dinleyin ayrıca kehf süresi dinleyin yada okuyun ayrıca 100 defa YA DAFIAL BELAYA VE HÜVE BELAYA FALLAHÜ HAYRÜN HAFIZAN VE HÜVE ERHAMÜRRAHİMİN İNNEKE ALA KÜLLİ SEYİN KADİR..
Ey belaları def eden Allahım belaları bizden uzaklaştır Allah muhafıza edenlerin en merhametlisidir muhakkak ki senin kudretin her şeye yeter..

Güneş tutulması başladıgında KUSUF NAMAZI KILALIM 2rekat Peygamberimiz bu namazı uzun uzun kılardı sizlerde mümkünse kılmaya gayret ediniz..
Rabbim cümlemizi her türlü müsibetlerden koruyup muhafiza eylesin..
Rabbim şerleri def eylesin hayrlar ref eylesin salı günü yani bugün evlerimizde defne yapragı ve ada çayı ile yakarak tütsü yapalım tutulmanın salgıladıgı enerji sizi daraltmasın bunuda mutlaka yapın arkadaşlar..
 
YA RABBİİ. BÜGÜN YAŞANACAK OLAN GÜNEŞ TUTULMASININ ŞERRİNDEN BİZLERİ KORU,BU TUTULMAYI BİZLER İÇİN HAYIRLI EYLE BİZE GÜZEL HABERLER HELAİNDEN BOL RIZIKLAR İHSAN EYLE BUGUN BİZİ KORKULARIMIZDAN EMİN UMDUKLARIMIZA NAİL EYLE BU TUTULMALARIN ÇÖZÜLMESİNE VE HAYIR KAPILAR ACILMASINA VESİLE EYLE AMİNN..

islami sohbet ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Mobil chat web sitemize bekleriz.

Tasavvuf Sohbet lerimize katılabilirsiniz.

SeLam Ve Dua iLe.. 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.