SuS

SuS

Etiketler Sus sözleri güzel sözler edepli sözler İslami sözler manidar sözler inanç sözleri resimli sözler
Dini forum SuS
Kategori guzel-sozler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 507 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

SuS Hakkında Detaylar

Insan bazen susar evet bisey bilmediğinden değil bazen çok şey bildiğinden de susar yerine göre susmayı bileceksin yeri geldiğinde de taşı gediğine koyar gibi lafı koyacaksı, ama her susani korkak sanmak aptallıktır..

 

Cumartesi sabahından herkese günaydın eyyy ahali  bugün de dedim ki susalım ama ne mümkün insani öyle bir raddeye getirirler ki deliren senmişsin gibi  de muamele görürsün;)

islami sohbet ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Mobil chat web sitemize bekleriz.

Tasavvuf Sohbet lerimize katılabilirsiniz.

Maalesef etrafımızda susani korkak cahil bir şey bilmez yada farkında değildir diye sanan akılsızlar var varsin öyle düşünsünler no problem,ama her susan korkak  yada cahil bilgisiz veyahut etrafında dönen oyunlardan bi haber yaşıyor sanmayın,bazen insanlar çok şey bildiklerinden de konuşmaz bazen konuşmak ta çözüm değildir kime ne anlattığında alakalı bir durum vardır..

Zira sabit fikirli ise bir insan ona ne anlatırsan anlat ancak anladığı kendi doğrusudur..

O yüzden bazen sunmak gerekir ya yanlış anlaşılırsın yada veryansın edilirsin sende hiç konuşmuyorsun diye  peki konuşunca değişecek mi ki bazi şeyler tabiki hayır herkes sizi anlamak istediği kadar ve işine geldiği kadar anlar..

Sizi anlamak isteyen insan sessizliginizden de anlar..

Anlamak istemeyene de ne anlatırsan anlat nafile demem.o ki sus gönlüm her şeyin hayırlısı olacağını düşünerek sus sus dilim efendimizin hadis şerefini düşünerek sus. Sen sus seni kimse anlamasada seni yaratan herkesten daha iyi bilir ve anlar bunu düşünerek sus!!!

Susmak, huyların efendisidir. Hz. Peygamber: Susmak huyların efendisidir. ( Sahih-i Buhara) Sana, senden olur her ne olursa Başın selamet bulur dilin durursa. "Susmak, huyların efendisidir.

SeLam Ve Dua iLe KaLın..

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.