DoĞruya DoĞRu

DoĞruya DoĞRu

Etiketler Güzel sözler komik sözler trafik sözleri kadinca sözler erkekçe sözler doğru sözler tespiti sözler laf sokan sözler araba sözleri resimli kadın sözleri
Dini forum DoĞruya DoĞRu
Kategori guzel-sozler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 449 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

DoĞruya DoĞRu Hakkında Detaylar

Bu kareyi görünce çok güldüm doğruya doğru erkekler bir tek trafikte kadınlardan kaçıyor hatta kaçtıkça üstlerine giden bir kesim var sabah sabah bu kare hepimizin yüzünde tebessüme sebeb olsun beyler siz gülmeyin))

 

2 mayıs salı sabahından herkese günaydın hayırlı işler bol kazançlar keyifli bir gün dilerim arkadaşlar..

Sabah sabah çok güldüm hemen sizlerde gelip bunu paylaşmak istedim..

Gününüz de evet hanımların da artık çok aktif şekilde trafikte olduğunu görüyoruz..

Lakin buna hala alışamamamiş bir erkek topluluğu var bayan sürücü gördüğü an Azrailini görmüş gibi kaçıyor;))

 

Şimdi kendimin de yaşamış olduğum bir kaç anı canlaninca gözümde ben bu resim karesine sesli güldüm))

Erkeklerin bayanlardan kaçtığı tek yer de gerçekten trafik..

Maalesef ki beylerle de trafik  acayip bir ego var.. aman Allahım sanki bayanlar hiç bir şey becerememiş gibi alaycı hareketler trafikte sıkıştırmaya çalışmak panik olmasını ve hata yapmasını düşünecek kadar bencil insanlar var ki ve buna benzer saya bileceğim daha bir çok örnekler malesef ki çok var..

Alışın artık bence beyler ve kaçmaya sadece trafikte değil her alanda devam edin çünkü bir kadının kafaya koydum yapamayacağı hiç bir alan hiç bir meslek yok turrr.. 

 

Kadınları her yerden kovalarken görünce içine düşecek gibi gözünüzü dikip her ortamda bastan asayi sürerken lütfen aklınıza trafikte görüp uzaklaştığını gibi bence gaza basın ve uzaklaşın:))

Sabah sabah bu iyi geldi bana umarım okursan sizlerinde yüzünde bir tebessüm oluşmuş sa ne mutlu bana. 

 

Gününüz aydın musmutlu huzur dolu geçsin salı sabahınız hayırlara kapı aralasin yüzünüzden tebessüm kalbinizden sevgi ve merhamet hiç eksik olmasın..

 

SeLam Ve Dua iLe..

 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.