Yeni Güne BismiLLah

Yeni Güne BismiLLah

Etiketler Yeni güne bismillah hafta başı sözleri dualı sözler islami kısa mesajlar dini konular yeni gün mesajı resimli dualı sözler bereket duası mübarek sözler günaydın mesajı
Dini forum Yeni Güne BismiLLah
Kategori guzel-sozler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 505 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Yeni Güne BismiLLah Hakkında Detaylar

Recep ayının ilk günü yeni güne bismillah uyandım ve şükrettim Allahın bana verdiklerine ve vermeyip sabırla beklettigi her şeye elhamdülillah diyerek sabir şükür tevekkül ile yeni bir güne bismillah gününüz aydın sabahınız hayr olsun şerler def ola hayır ve selamet bize yoldaş ola yeni günden hepinize saygılar ey dostlar

 

Değerli dostlar her gün bizler için özel ve güzel nefes alıp verdiğiniz her saniye ve her an bizlere sunulmuş bahşedilmiş güzel bir armağandır..

Günün anlam ve öneminin bir güzel tarafı da bugün 2023 senesinin üç ayların başı olan Recep ayının ilk günü takvimler 23 ocak pazartesi bu güne ulaştıran kavuşturan Allaha hamd olsun..

sebepten dolayı dua ile yeni güne başlamak istedim..

Allahın bize verdigi sayılı nefesi lütfen itina ederek tartarak ve özenle dikkat ederek düşünerek ve bilinçli bir şekilde ve razı olduğu hal üzere kullanalım..

Yeni bir güne hayr ve güzel temennilerle dua ile başlayalım olana da olmayanada Elhamdülillah diyelim şükredelim..

Şer gibi gözüken her olayda hayrı bulabilmeyi hayr gibi gözükende ise Şerı bilmeyi tevekkül edebilmeyi Rabbım bizlere nasip etsin inşallah..

Bu gün yeni bir gün ve her yeni gün bizlere yeniden bir şans demek yeni bir başlangıç yeni bir umut demektir..

Umutlarımızın bitmediği her geçen gün inançla arttığı tevekkül ederek sabra vardığı sabırla guzellestigi ve Şükürle artarak devam ettiği güzel bir gün diliyorum..

Yeni güne bismillah işlerimiz rast gitsin bütün güzellikleri ile yeni bir hafta hepimizin yüzünü güldürsün pazartesi sabahı hayrı bereketi hepinizin üzerine olsun gününüz aydın bereket dolu huzurla geçsin hepinize hayırlı sağlıklı huzurlu bir hafta dileriz..

Dini Forum ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Müslümanlar Sohbet  sitemize bekleriz.

Tasavvuf Sohbet lerimize katılabilirsiniz.

SeLam Ve Dua iLe.. 

 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.