Selam ve Dua var Sizlere

Selam ve Dua var Sizlere

Etiketler Kabe resimleri dini sozler islamisohbet sözleri cuma mesajları güzel sözler islamisohbet sözleri dinisohbet sözleri
Dini forum Selam ve Dua var Sizlere
Kategori makaleler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 463 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Selam ve Dua var Sizlere Hakkında Detaylar

Cuma mesajlari arasında belkide aldığımiz en güzel mesaj bu olabilir bu mesaj ve dualar size kaybeden mukaddes topraklardan geliyor bizi orada da unutmayan değerli dostlara selam olsun gönül başımızda bizimle her daim birlik olan herkese hayırlı cumalar bu güzel Kabe ye bir gün hepimizin de gitmesini canı gönülden dilerim cumanız aşk ola.dostlar

 

Bugün içimde kelebekler uçuyor o kadar mutlu oldum ki buna sebep olan kişinin Allah ayağına taş değmesin yüreği yas görmesin ettigi tüm duaları mevlam yerinde kabul buyursun inşallah.

Gönlü yüreğı güzel dostlarla can bağı kurmak orada yer almak değer görmek ve hissetmek gerçekten çok güzel ve tarifsiz bir duygu..

Bu mutluluğumun sebebi aramızdan bir kardeşimizin şuan umre ziyaretiyle mekke de oluşu bizler yıllardır kendi çizgimizi bozmadan ve değerlerimizin asla taviz vermeden ilerleyip gün geçtikçe mircte.org bünyesi altında kocaman bir aile olduk elhamdülillah..

Bizler için ahlak edep ve değerlerimiz hep ilk sıradaydı her ne kadar bunu rakip siteler paltalamaya çalışsada kaybımız sadece arada ki kaypak insanların ve dönek karakterlerin menfaati kişiliğinin önüne geçenler ile işiniz olmaz mal kaybı der önümüze bakarız ki hep bu şekilde gitmişizdir..

Bu bizler için asla büyük bir kayıp olmadı tam aksine gidişatimizin ve ilerlememizin ve kendimizi sürekli yenileme adına daha artısı olduğu şuan aşikar ortadadır..
Ve bizlerin doğru yolda yürüdüğümüzün göstergesidir..
Atalarımız dediği gibi meyve veren ağaç taşlanır misali hep taşlandik..
Ama meyve vermeyi kestik mi tabii ki de hayır her seferinde daha lezzetli ve faydalı şekilde meyve vermeye ve üretmeye devam ettik.. aslında bir yerde de iyilikleri de dokunmadı değil hani taşlanırken arada ki çürükleri temizlenmiş oldular işinizi kolaylaştırıyor farkında değiller;)


Karakteri oynak insanları bir yana bırakıp sanal ortamın bize kattığı güzellikler paha biçilemez..
güzel dostluklara arkadaşlıklara samimiyet ile kurulan gönül bağı var bazılarıyla aramizda işte onlardan birisi şuan kabede dualarına bizleride katıp oralardan selam ve dua yollamış bu mutluluğun tarifi imkansız dua da yer almak nasip isidir bunu bize nasip eden mevlana Hamd-ü senalar olsun..

Ne iş yaparsanız yapın severek ve isteyerek Allah rızası için yaparsanız illaki verim ve karşılığını alırsınız..

Sanal ortamda kurulan dostlukların yıllara dayandığı gerçeğinin altını çizmek istiyorum uzun yıllardır İslamisohbet ve dinisohbet bünyesinde hizmet verirken yaşadığım şahit olduğum sayısız olay ve mevzu gördüm ..

Artıları eksikleriyle ve kazanılan tecrübeler ile bizler yola devam diyerek pes etmek yok dedik emin adımlarla yolumuzda istikrarlı bir şekilde devam ettik ve ediyoruz Hamdolsun..

Bu yolda bize eşlik eden vefa gösteren duasında bize de yer veren can dostlara selam olsun..

Bugün kabeden beytullahtan mircte.org ailesinde bizimle birlikte yıllarca saf tutup yol alan her bir ferdine güzel mekkeden selam var dostlar..

Cuma hürmetine benimde duam gönlünü yüreğini her daim bizimle ayni duygularla ortaya koyan vefa gösterip bizi unutmayan her bir can bağı olan kardeşlerimin Rabbım yolunu bahtını açık etsin inşallah..
her birini ayrı ayrı tüm gönül dostlarını mevlam iki cihanda aziz eylesin inşallah..

Cuma münasebetiyle açtığım bu konunun sebebi mutluluğu budur oraları gören ve bilen birisi olarak orada hatırlanmak ise ayrıca çok güzel Rabbım kısmet etmiş ve orada edilen dualara bizi de unutmayıp katan duasina alan umre ekibine sizlerin aracılığıyla bir tez daha huzurlariniz teşekkür ederim Allah dualarınızı kabul buyursun kardeşlerim..

Eminim bu yazıyı umre ziyareti bitip geldiklerinde okuyacaklar ve bu can dostların bize anlatacağı bence çok güzellikler illaki olacaktır oranin manevi atmosferi ile olan üstü yaşanmışlıkları hissiyatları ve güzellikleri döndüklerinde bizlerle paylasmalarini ise sabırsızlıkla bekliyoruz..

Evett cuma gününde herkes birbirine mesaj atar resim dua paylaşır lakin bu kare eminim hepimizi ziyadesiyle mutlu etti değil mi kaybeden gelen selam ve dua tüm dostlarimiza yol arkadaşlarımıza ve bizi her şekilde destekleri ile yalnız bırakmayan gönül dostariniza bizim de cuma gününe yakışır şekilde bir mesajımız olsun isteyerek bu sevinci de sizlerle paylaşmak istedim..


Allahim verdiğin nimetlere okyanusta ki su damlası kadar şükürler olsun..kumsallardaki kum tanecikleri kadar şükürler olsun..

Allahim yarattığın her canlı sayısı kadar sana şükürler olsun..

Allahim verdiğin ve vereceğin her hale razıyız
Yeter ki sende bizden razı ol rızanı kazanana kadar bizlere sağlıklı ömürler nasip eyle..

Allahim bu cuma günün de sana açılan elleri boş çevirme,kimin ne derdi sıkıntı var ıse her kulun darina sen yetiş hayırlı sebepler ile hayırla sen gider yaa Rabbım.. (AMİN)

CUMANIZ AŞK OLA,GÖNÜLLERİNİZ HUZUR BULA,DERT VE KADERLER HEPİMİZDEN UZAK OLA İNŞALLAH...CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN DEGERLI MIRCTE.ORG VE DINIFORUM SAYFA TAKİPÇİLERI..
SAĞLIKLA HUZURLA VE DUAYLA KALIN.

 

Dini Forum ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Müslümanlar Sohbet  sitemize bekleriz.

Tasavvuf Sohbet lerimize katılabilirsiniz.

SeLam Ve Dua iLe.. 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.