Cumanız Mübarek OLsun

Cumanız Mübarek OLsun

Etiketler Cuma sözleri dini sözler duabahcesi sözleri tasavvuf sözler İslami sözler cuma resimli anlatımlı sözler alt yazılı sözler
Dini forum Cumanız Mübarek OLsun
Kategori cuma-mesajlari
Bu Dini Sohbet Sayfasi 487 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Cumanız Mübarek OLsun Hakkında Detaylar

Selamünaleyküm dostlar dua halkımıza sende giremesin bizler yaratılmışı severiz yaradan dan ötürü ve herkese dua eder dua bekleriz biliriz ki dua kalbe sifa gönüllere huzurdur huzurun kapısını arala ve sende ümmeti Muhammede.dua et Allah herkese selamet versin kalbiniz nurla diliniz dualarla meşgul olsun cuma gününüz mübarek olsun hayırlı cumalar duabahcesi ne ekilen her dua bir tohumdur dualarla buluşmak dileğiyle selam ve selametle kalın

 

Değerli gönül dostları malum üzere güneşin üzerimize doğduğu en hayırlı gün olan cuma günündeyiz o halde birbirimize hayr duaları edelim kendimiz için istediğimiz her ne varsa bir başkası içinde isteyelim mevlamizin hazinesinde o kadar çoktur ki ne nolur kendi nefsimize istediklerimizi cimrilik etmeden tüm ümmeti Muhammed ve din kardeşlerimiz için de isteyelim cuma günün hayri üzerinize olsun hanelerimiz bolluk bereket sağlık huzurla dolup taşsın ve cuma gününün nuru hepimizin üzerine olsun inşallah..

Kıymetli kardeşlerim insan daima ister istediğimiz olur bir başka şey ister talep ederiz değil mi ve hepimizin gönlünde yüreğinde hep bir muradı olmasını arzu ettiği istekleri illaki vardır Rabbım istenilen tüm dualara ve dualarımıza icabet etsin ..

Resulullah söyle dua ederdi.
Allahım bize günahla aramiza girip ona düşmemize mani olacak kadar korkundan bir hisse ver..

Temiz günahsız ağızlarda yapılan dualar sizce geri çevrilir mi mevla Red edermi bizim için ne hayırlısı ise Mevla bize fazlasıyla vermez mi?

Ama bizler o kadar haddi aşanları ki istediğimiz olunca düğün bayram eder olmayınca hemen isyan eder kusur bahane neden olaydı olmuyor deriz ki oysa bilmemize rağmen neden acele ederiz yada olmadığında bir hayir yerine bin hayr atamayız:(( Rabbım sen sana layık bir kul olarak ihlasla temiz bir kalble ve imanla güzel bir dille dua etmemizi bizlere nasip eyle..

Değerli diniforum.net takipçilerimiz bu cuma gününde sizlerin her birine duam odur ki hayalini kurduğunuz her ne muradınız var ise Allahım hayallerinizi gerçekleştirin inşallah..

Cuma günü dua saatleri vardır ezanla sela arasi muazzam güzel.kiymetli değerli dakikalardır ve ben hep o saatlerde duamı daha uzun ve daha ısrarla yaparım eşime dostumu çocuklarima konu komşu hısım akraba kim varsa dua eder gecmislerimize de rahmet kalanlara merhamet dilerim ve ısrarla isterim umarım dualarımız icabet bulsun istediğimiz ne varsa bizlerin hayrına olsun gününüz nurla dolsun cuma gününüz mübarek olsun..

Dini Forum ve Dini sohbet odalarına katılmak için, ücretsiz ve kolay bir şekilde giriş yapabileceğiz Müslümanlar Sohbet  sitemize bekleriz.

Tasavvuf Sohbet lerimize katılabilirsiniz.

SeLam Ve Dua iLe.. 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.