DuaBahcesi

DuaBahcesi

Etiketler Duabahcesi dini sözler islami sözler ilim güzel sözler hisleraynasi samimi sözler dualı resimli sözler
Dini forum DuaBahcesi
Kategori dualar
Bu Dini Sohbet Sayfasi 689 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

DuaBahcesi Hakkında Detaylar

Dua Bahçesi Duanın gücüne inananlardanım insan bazen iki kelimeyi bir araya getirip kendisini ifade edemez yada etse anlaşılmaz iste o vakit iki elini kaldırıp dua etmek muazzam bir şey sizi kimse anlamasa da yalan yanlış düşünenler ve olur olmaz konuşmada sizi kimse anlamaz ve bilmezken Allahın sizi bilmesi tarifsiz rahatlık ve huzur veriyor

 

Elhamdülillah hepimiz Müslümanız ama bazen gavurun yapmayacağı eziyet zulümu kimliğinde Müslüman yazan dini islam olan insanların yapması insani en çok üzen yoran yıpratan hatta ve hatta islamdan soğutan davranış sergileyen kendini ve  dinini bilmez insanlar var..

İslam dininde hak hukuk gözetmek adaletli olmak merhametli olmak tavsiye edilirken tüm haklarin sahibi kendisi gibi davranan empati yapmaktan dahi aciz bütün kudreti gücü kendisinde sanan zavallı beyinlere yinede beddua etmeyiz..

Allahin adaletinin şaşmiyacagini iyi biliriz ve kulüp kulu şikayet etmeyiz herşeyin sabi olan Allah c.c ona dua eder ondan yardım isteriz..

Iki kelimeyi bir araya getiremeyen konuşamadığımız anlarda seccadesi serip iki elini kaldıran ve dua ile yardım isteyen güzel yüreklerin.. 

Duabahcesinde gül tohumlarını serpiştirip o güllerin kokusunu almayı umud ederiz ve sabırla bekleriz dua insani Allahla başlasa araya kimseyi almadan yapılan özel görüşme gibi görürüm icten samimi yapılan dualarında red edilmeyeceğini biliriz.

Yaşam boyunca duaya sarılan içtenlikle edilen samimiyetle huzura varılan kisinin de hiç bir zaman kapıdan red cevapi gelmemiştir.

O sebeple incilen kırılan üzülen kişilerin duasından da bedduasından da kork derler çünkü Allah hüzünlü kalpleri sever..

Her zaman güzelliklere iyiliğe affa selamete mağfireti refaha feraha kavuşabilmek adına birbirimize dua edelim dualarda buluşabilmek ümidiyle hepinizi Allaha emanet ediyorum hayırlı huzurlu hafta sonları diliyorum..

Selam ve Dua iLe islami sohbet De KaLın..

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Abdurrahman Önül - Yaralıyım Abdurrahman Önül - Yaralıyım Zahid Sultan ilahi albumunde yer alan yaraliyam ilahisi bedava Abdurrahman Önül - Yaralıyım ilahisi dinle ilahi sözleri ilahileri indir en güzel ilahiler ücretsiz bedava dinle,Gittikçe güzelliği artan bir ses maşallah subhanallah Rabbim esirgesin amin
 • GÜN (AH)ve SEV (YAP) GÜN (AH)ve SEV (YAP) Gün (Ah) Ve Sev (Yap) Biraz düşündüğümde aklıma hep bu iki kelime geliyor
 • MusmutLu PazartesiLer MusmutLu PazartesiLer yeni güne yeni bir güne bismillah güzel bir hafta olur inşallah hoşgeldin pazartesi
 • KADININ SESİ HARAM MI KADININ SESİ HARAM MI KADININ SESİ HARAM MI,Yaratıcı tarafından kadına ihsan edilen sesi de bu çerçeve içinde düşünmek gerekir. Esas itibariyle başta insan olmak üzere hiçbir varlığın sesi mutlak olarak haram ve günah sınıfına sokulmaz. Çünkü yaratılışında bir haramlık mevcut değildir. Bunun içindir ki, hiçbir âyet ve hadis kadının sesini haram kılıcı bir hüküm bildirmez.
 • Günaydın Cumartesi Günaydın Cumartesi  2021 senesinin son haftasina girdik Hafta sonunu dört gözle bekleyip sonra kafasını yastıktan kaldıramayacağınız günü gelmiş cumartesi gününden herkese günaydınlar güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle hafta sonuna girmiş bulunmaktayız))
 • Miraç Gecesi Namazı Miraç Gecesi Namazı miraç kandili namazı kılmak isteyenler bu güzel geceden istifade etmek isteyenler sizlere miraç gecesi kılınacak namaz ve okunacak duaları sayfamızda yer verdik umarım istifade edersiniz hayırlı kandiller
 • Ne AnLatıyon Sen Ne AnLatıyon Sen Hani bir insan vardır ne yapsa kızamazsın üzemez kıramaz ne yaparsa yapsın çok seversin hahha işte o benim:) hepinize günaydın demeye geldim sizde bana günaydın deyin bu iş uzamasın))
 • Sedat Uçan - Görsem Ağlayı Ağlayı Sedat Uçan - Görsem Ağlayı Ağlayı Ağzınıza sağlık çok güzel okuyorsunuz Allâh sesinize sağlık versin inşallah Sedat Uçan - Görsem Ağlayı Ağlayı ilahisi dinle ilahileri sözleri indir,muziksiz daha guzel oluyor dinlerken tam tefekkur edebiliyoruz cok tesekkur ediyorum hakkinizi helal edin allahu taala yar ve yardimciniz olsun
 • islam sohbet islam sohbet islam sohbet nur chat islami sohbet dini sohbet islami chat dini chat islamisohbet odalarına girebilmek için tercih edilebilecek pek çok internet sitesi mevcuttur. Ancak her sohbet sitesi güvenilir olmadığı gibi seviyeli de değildir
 • Hasan Dursun - Bismillah Çıktık Yola Hasan Dursun - Bismillah Çıktık Yola Ramazan Nağmeleri müziksiz Hasan Dursun - Bismillah Çıktık Yola ilahisi dinle indir sözleri ,Maşaallah. Allah Razi Olsun sizden ve tum sevdikleriniz den, Hayirli bereketli Ramazanlar.... Hocam sizi onceki senelerde eserlerinizi ve eser kliplerinizi izledikçe sanki gerçek degilsiniz gibi gelirdi bana taaki bu seneye kadar