Göz Yumduk

Göz Yumduk

Etiketler Fena sözler.okkali sözler.atarli sözler.tripli sözler.guzel duygusal sözler.insanca sözler.üstü kapalı sozler
Dini forum Göz Yumduk
Kategori makaleler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 763 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Göz Yumduk Hakkında Detaylar

Gününüzün güzel huzur içerisinde geçmesini temenni ederek güzel bir hafta dilerim hem sizlere hemde şahsıma malumunuz bugün pazartesi iki gün tatil sonrası tekrar iş adaptasyonunda hepimiz ayri ayrı zorlaniriz bugün,ama şükür etmekle gune başlayalım ki hala nefes alabiliyoruz ve yapabilecek güç kuvvet sağlık hamdolsun ki var Gününüzün güzel ve kolaylıklar geçmesini dilerim güzel bir hafta sun inşallah hepimiz için hayırlı bereketli günler merhaba pazartesi..

 

Arkadaşlar güne ve yeni haftaya Dini Sohbet sitemizde başladık çalışan mesaiye çoktan başlayan ter türlü sektörde emek veren herkese kolaylıklar diliyorum..

Mücadele vereren çalışarak her türlü sorunda olaylarda iyimser olmaya gayret eden daha doğrusu iyi niyetli insanlara yapılan muamelede bazen can sıkıcı değil mi yaa.
Rabbim buyuruyor ki bazılarınızı bazıları ile imtihan ederiz ayeti aklima düşüyor tam da durumlar bu şekilde birileri sabrımızı denerken görmezden geliriz yada o an es geçeriz bu da bizim sağlam kişiliğimizden kendimize olan güvenimizi ve merhametli iyi niyetli olmamızdan da kaynaklı hani uzatmak olayı büyütmek adına o an hemen kısa yoldan kestirip uzatmadan konuyu kapatırız,lakin öyle şeylere maruz bırakılıyoruz ki sanırsınız biz salağız ve hic bir şeyinde farkinda değiliz..

Kusura bakmayın ama biz göz yumrukça sizde bizi iyice kör ettiniz ve kör muamelesine devam ediyorsunuz hic kusura bakmayın ama sabrından bir sonu vardır lütfen size tolerans tanıyan sizi hala seven sayan deger veren kişileri sabrin sonuna getirmeyin...

Kısacası verilen sevginin değerin emeğin nankörü olmayın,unutmayın göz yumruğumuz kadar varsınız bir yerden sonra göz yummakla da kalmaz bu insanlar bir kalemde cizer üstünüze yok sayanlar ve bu raddeye getiren yine siz olursunuz..

Çevrenizde verilen değeri yok saymayan samimi karakteri insan gibi insanların olduğu vefasiz sıfatının şahsına uğramadığı gönlü yüreği kalbi güzel kişiler Hiç eksik olmasın hayat bu tarz kişilerle yaşadıkça daha da güzelleşiyor..

Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle gününüz aydın olsun inşallah..

SeLam Ve Dua iLe islami sohbet sitemizde KaLın HoşçakaLın..

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.