Samimiyetsiz Samimiyet

Samimiyetsiz Samimiyet

Etiketler Samimi sözler.icten gelen güzel sözler.insana sözler.insanlikla alakalı yazılar
Dini forum Samimiyetsiz Samimiyet
Kategori makaleler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 1138 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Samimiyetsiz Samimiyet Hakkında Detaylar

İnsani en çok yoran yıpratan sebeblerin basinda etrafınızda size karşı samimiyetsiz samimiyet kuran kişiler iste onları ben bir kaşık suda boğasım geliyor ama lanet olsun içimdeki insan sevgisine)) bazen bırakmak lazım kendi hallerine daha ne kadar rol ve numara yaparak davranacaklar ve nerede asıl nefretini kusaçaklar beklemek lazım bazen azizim sessizce zaman bazen sizin bir şey yapmanıza bile gerek bırakmadan gereken intikami ve hakkınızı alacaktır vesselam

 

Selam 2 mart sabahından Dini Sohbet ekibi olarak hepinize selamlar günaydınlar umarım hayal ettiğiniz ve gerçekleşmesini istediğiniz her şey tüm güzellikleriyle sizi bulur buna insanlarda dahil olsun mu çünkü konumuz samimiyetsiz samimiyet yani yok ama var gibi davranan ilgili gibi gözüküp ilgilenmeyen etrafınızda kim varsa inşallah tek tek yanımızdan usul usul uzaklaşsinlar gereksiz kalabalık sevmiyoruz artik..

Sanırım insani en çok yıpratan üzün bir durum bu,ve hepimizin yaşadığı süreçler degilmidir bu bir aile fertlerinden veyahut bir akraba yada bir arkadaş tarafından herkesin yaşadığı gereksiz iletişim neden gereksiz? Çünkü mecburiyetten bazen tanir bilirsin huyunu suyunu ama rest çekemezsin çünkü kan bağın varsa o kişiyi artık bilindiği karakteriyle kabul edersin yada idare edersiniz değil mi?

Ama bu tür ilişkilerde dışarıdan birinin size samimiyetsiz samimiyet kuruduğunda kabul edemezsiniz idaresi yada toleresi yoktur bana göre bir insan diğer kişiye göre ilişki seviyesi ne derecede ise ya samimidir yada değildir, zira bu ikisi arasında değil ama öyleymiş gibi gözüken kişilere dikkat edin hep bir menfaat yada çıkar gözeterek yaklaştığını görürüz işte bu zamanda en çok yaşanılan ve kimsenin kimseye güvenmediğinin en büyük sebebidir..


Canimlar cicimler sahtedir hep süslü cümleler kimse kimsenin de umrunda değil herkes kendi paçasıni kurtarma ve ben olma derdinde kıskançlık hat safhada cekememiz derseniz fazlaca yani kişilerin kendi iradesi kalbi ve beyni yok gibi bir başkasını taklit etmesi onu kıskanması yada seviyorken seviyor muşş gibi davranması hic hos değil zaten gerçek olmayan herşey bir kişide eğreti duruyor yakışmıyor yani..

İnsanlarla iletişim her zaman her durumda konumda illaki şart iletişim ifade şeklidir.. neye nasıl bakıp yansintirsaniz karsi tarafa o şekilde geçecektir demek istediğim gereksiz lavabalilik içinden gelmediği halde zoraki yakınlık iletişim kurayım yakın olayım diye bir kişiye abartılı gereğinden fazla kıymet veriyor muşş gibi davranmak nefret ediyorum bu hal ve durumda olanlardan kendiniz olun gevşek gevşek gereksiz samimiyet samimiyet değildir..

Herşeyin hası dostun sağlam olanı düşmanın da mert olanı makbuldür ayıya dayı da demem yıkılsın köprü napim vıçık vıçık gereksiz konusma muhabbet içerisinde olmaktan sa yanliz kalıp kafa dinlemeyi tercih etmişimdir..yeterince bu şekilde düşünceli iyimser ve samimi sandığım bu şekilde yakınlık kurduğum kim varsa istisnasız hepsi hayal kırıklığı çünkü gerçek olmayan her şey bir gün aslını gösterir,demem o ki samimiyetsiz samimiyete kapalıyız sahici bir duygu bu nefret dahi olsa yalan sözlerden ilgiden alakadan bence daha makbuldür en azından nettir bana göre:)

Etrafınızda sizi gerçekten seven düşünen önemseyen sizi kaybetmekten korkan gerçek manada dostunuz arkadaşınız sevenleriniz varsa lütfen kıymetini bilin çünkü ortalık iki yüzlü samimiyetsiz insanlarla dolmaya başladı nereye baksam samimiyetsizlik..

Değerli islami sohbet okuyuculari bugünde dedik ki samimiyetsiz samimiyetler ve burada yazima nokta koymak istiyorum müsaadenizle bir sonraki paylaşımda yeniden buluşmak ümidiyle hepinizi Allaha emanet ediyorum SeLam Ve Dua iLe KaLın

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.