Ee AnLat DinLiyorum

Ee AnLat DinLiyorum

Etiketler Komikresimler.gunaydinsozleri.kediligunaydin.guzelsözler
Dini forum Ee AnLat DinLiyorum
Kategori makaleler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 853 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

Ee AnLat DinLiyorum Hakkında Detaylar

Günaydın millet yılın son haftası olan pazartesi sabahından herkese selamlar geride kalan bu yıl da neler yaşadınız nelerle mücadele ettiniz siz anlatın ben dinliyorum espri bir yana bu tavrım doğrusunu bildiğim yalanları birilerinden dinlerken tanındığım tavırdır ee anlat bakalım dinliyorum:)

 

Herkese selamlar sevgiler 2021 yılının son haftasından pazartesi sabahından herkese günaydınlar bugün Aralık 27 pazartesi haftanın ilk günü duamız bütün bir hafta herkes için önce sağlıklı huzurlu bol bereketli geçmesi dileğiyle hayırlı güzel bir hafta olsunve sizde musmutlu olun inşallah..

Konumuz kapak resimden anlaşıldığı gibi istifimizi bozmadan ve hiç bir şey çaktirmadan dogrusunu bildigimiz yalanları dinliyoruz:)

Peki hangi durumlarda,konularda,mevzularda,tartışmalarda,bu tavırı sergiliyorduk aslında temel porblemimiz öfke kontrolu biliyor musunuz? hiç kimsede altan alma tölere etme veyahut biraz esnetme durumu kalmamış hep bir sabırsızlık bi acelecilik söz konusu insanlar belki hayat şartları yada bulundukları konumlarla alakalı ciddi sorunlar yaşıyor her zaman mükemmel olmak cok zor her zaman anlayışlı taraf siz olmanızda keza öyle ama gördügüm ve tespitlediğim ve üzüldüğüm bir durum insanların bir birini çok çabuk bir şekilde harcaması..

Bazen haksız olursun susarsın bazende hakkı iken susmayı tercih edersin, bazen ise sadece karşı tarafı tatmin etmek adına yani he he sensin demek için tabiri caizse sallamaz es geçersi, ki bu en güzeli galiba. gider türlü bir duygunun bastırılması sonradan olacak depremin şiddetini artırır..

Günümüz insanında da şöyle bir problem ve sorun var herkes kendi aklını zekasını en mükemmel sanan en dogru ve kusursuz olarak gören dönemlerdeyiz belkide bu durumdan dolayı bu kadar karşılıklı tartışmalar düşünülmeden söyleden sözler ve tavırlar karşısında kalbler kırılıyor bu sebebten dolayı dostluklar zedeleniyor samimiyetsizlikler artıp iyi niyetler tükeniyor ne olurdu birazcık anlayışlı olabilsek birazçık empati yapabilsek kendimizi karşı tarafın yerine 2 dakika koyabilsek ama yokk olur mu benlik duygusu herkeste aldı başını yürüyor sen sensin ben benim kafa diklipi ile son gaz devam..

Aslında çok da fazla takmamak lazım galiba sonuçta kimse burnundan kıl aldırmıyor ve kişilikler asla değişmiyor,değişiyor gibi gözüküp aslında sadece menfaate göre şekil alıyor..

Bazen rahladığım bir durumdur olayı bilirsin kişinin cigerini bilirsin ama dinlemek mecburiyetindesin o zaman içimden ee anlat beybi dinliyorum diyorum, cünkü mevzu özetle söyle oluyor, DOĞRUSUNU BİLDİĞİM YALANLARI DİNLİYORUM.))

Kimse bu hayatta vaz geçilmez değil yapılan yanlişları görmezden gelen insanları bunları tolere edenleri saf salak sannedip daha da fazla zorlamayın siz farkında degilsinizdir gözden düşeli çok olmuştur da vaz geçemedigi siz degilsinizdir o yüzden vazla bilmişlik sonradan pişmanlık getirir size iyi niyetli olan insanlara sizlerde bi nebze merhametli düşünerek ve davranarak haraket edin derim..

Buraya her seferinde yazı aktarırken kendimi bir psikolog danışmanına içimden geçenleri anlatıyor gibi bir rahatlama hissi geliyor acayip keyif alıyorum umarım sizlerde okurken aynı duygu ve düşüncede olursunuz ) evet bugun de bu konumuzu burada noktalayıp bir sonraki paylaşımda buluşana denk sizi Allaha emanet edelim canlar Dini Forum ekibi olarak SeLam ve Dua iLe DiniForum.net de KaLın..

 

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü
 • Dünya işte yazı sözü Dünya işte yazı sözü Yalan dünya desekde tüm gücümüzle sarılıyoruz dünya ya sıl yalan bizim dilimizde yüreğinize hayata dair en güzel sözler kısa makale ve yazılar sayfamızda siz değerli takipçi ve ziyaretçikerimizi bekliyor
 • Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Abdurrahman Önül - Kul Olamadım Allahim hepimize dogru yollu göster Seytana ugmayalim. AMIN Abdurrahman Önül - Kul Olamadım ilahisi sözleri ilahileri dinle indir,Allahım Azabından Afıfına Gazabından Rahmetıne Sıgınıyorum Senden yine sana iltica ediyorum Şanın yücedir.Sana yaptığım senayı senın kendıne yaptıgın senaya denk bulmuyorum. Sana layık bır surette hamd etmekten acızım
 • Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Sohbet odaları Sohbetlim Chat Sohbet odaları,Dini Chat, Dini Sohbet, mobil sohbet, dini sohbetler, islami Sohbetler, dini chat odalari, müslüman sohbet, islami sohbet, islami chat.
 • İnsan Suresi İnsan Suresi İslam Subhi den İnsan Suresi dinle indir,İnsan Suresi Oku - İnsân Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu,İnsan Suresi Medine döneminde inmiştir. 31 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki insan kelimesinden almıştır. Aynı âyette geçen ed-Dehr kelimesinden dolayı Dehr sûresi diye de anılır.