24 Kasım ÖgretmenLer Günü

24 Kasım ÖgretmenLer Günü

Etiketler ögretmenlerimiz.24kasım mesajları.hazır mesajlar.güzel sözler
Dini forum 24 Kasım ÖgretmenLer Günü
Kategori guzel-sozler
Bu Dini Sohbet Sayfasi 711 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Dini Forum

24 Kasım ÖgretmenLer Günü Hakkında Detaylar

baş tacımız degerli ögretmenlerimiz hakkınız ödenmez 24 kasım ögretmenler gününüz kutlu olsun egitime gönül veren her koşulda ve zorlukta asla pes etmeyen degerli ögretmenlerimiz ekollerimiz sizi çok seviyoruz gününüz kutlu olsun

 

MerhabaLar Arkadaşlar  bildiğiniz üzere bugün  24 kasım ögretmenler günü tüm dünya üzerinde ne kadar ögretmen eğitmen egitim için çalışan var ise hepsini tek tek tebrik ederim çünkü ögretmek bişeyler vermek kolay karşı tarafında alımı varsa bu cok basittir ama degilse bir ögretmen için zorlayıcı yıpratıcı olabilir her meslegin kendine özgü has zorlukları elbette vardır ama düşünüyorumda ögretmenlerin işi daha zor gibi neden derseniz bir sınıf dolusu ayrı karakterde ve ayrı kişilikte ögrenci ve her birinin ayrı sorunu huzurzukları inatları sesleri gürüntüleri vesaire derken bir arada tutmak kontrolu saglamak inanın cok zor örnek verecek olursam bizler mesela bir iki yada üç cocuklu ebeveynler olarak kendi evimizde yetiştirdigimiz çoçuklarla geçimsizlikler anlaşmazlıklar yaşamıyormuyuz yaşıyoruz elbette ben her okula gittigimde dedigim şeydir allah sizlere sabır versin hocam :))

Ara tatillerde yada yaz tatillerinde evde anneler hep derler ya hani ay şu okul bi açılsada şu cocuklar başımdan bir gitse bende rahat bir nesef alsam hepimiz demişizdir inkar etmeyin:)) biz kendi dogurdugumuz çocuklara yeri geliyor sabır gösteremiyoruz dahamül edemiyoruz peki bu ögretmenler ne yapsın bir sınıfta en az 20 30 ögrenci var her birine susun demek bile gün içerisinde ne kadar yorucudur degil mi o yüzden emekelrini haklarını hiç ama hiç ödeyemeyiz degerli ögretmenlerimizin ..

Değerli öğretmenlerimizin 24 kasım öğretmenler gününü kutlar  sağlıklı başarılı sabır dolu günler dileriz diniforum.net sayfası olarak ögretmenler gününe özel derlediğimiz kısa mesajları sayfamıza ekleyerek sizlerin de istifadesine sunuyoruz begendiginiz kısa mesajları degerli ögretmenlerinize gönderip bu özel gününü kutlamak isterseniz mesajlara göz atmanız yeterli..

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KISA MESAJLAR..

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. (Atatürk)

Sorunlarımızı dinlemek ve çözümler üretmek için bize her zaman vakit ayırdığınız için teşekkürler öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bana neyin yanlış neyin doğru olduğunu ayırt etmem için rehberlik eden, bana nasıl yazılacağını ve okunacağını öğreten, bir uçurtma olarak hayal kurmamı ve uçmamı sağlayan; arkadaşım, akıl hocam, ilham kaynağım ve ışığım… Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Hedeflerime ve hayallerime ulaşmak için bana ilham verdiniz. Daha da önemlisi, ben olmama ilham verdiniz… Herkesin başkası olmak için çabaladığı bir dünyada bana kendim olmayı öğrettiğiniz için teşekkür ederim öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

 

Bir Başka paylaşımda sizlerle yeniden buluşmak görüşmek üzere İslami sohbet platformu olarak Allaha emanet oLun SeLam Ve Dua İle KaLın..

Sıradaki Dini Forum Konuları

 • Katip ÇELEBİ Kimdir Katip ÇELEBİ Kimdir Esas ismi Mustafa bin Abdullah olan Kâtip Çelebi kimdir?Babası Abdullah Enderun,da yetişmiş, silahdarlık göreviyle saraydan ayrılmıştı. 14 yaşına kadar özel eğitim gören Kâtib Çelebi, Katip Çelebi, tarih, coğrafya bibliyografya ve biyografya ile ilgili çalışmalar gerçekleştirmiş bir bilim insanıdır,
 • Eski Mynet islami Sohbet Eski Mynet islami Sohbet  Eski Mynet islami Sohbet Odaları - Bedava Dini chat yap üyeliksiz dini sohbet et Yetişkınler için Chat sohbet odaları,kapali bayanlara özel sohbet siteleri, chat odası, mynet chat, mynet sohbet,Kapanan mynet sohbet odaları ile yeni döneme damgasını vuran, eski mynet sohbet hizmeti sitemizdedir. Mynet sohbet mobil cihazlardan 7/24 giriş yapın
 • dinin amacı nedir dinin amacı nedir dinin amacı nedir Neye hizmet eder? Dinin temel amacı nedir Dinin temel gayesi nedir tüm bu sorulara akliniza takilan Din ile alakali cevaplar Diniforum.net Sitemizde Bulabilirsiniz
 • Miraç KandiLimiz Mübarek OLsun Miraç KandiLimiz Mübarek OLsun miraç kandiline yaklaşırken sizler için sayfamızda en güzel kısa mesaj dualı sözlere yer vermiş bulunmaktayız sevenlerinizle buluşmaya hazır miraç gecemiz mübarek olsun dostlar
 • Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler Güvenilir dini siteler hangileri en rahat dini sohbet edebileceğiniz islami sohbet veren kanallar neresi müslümanlar hangi islami siteleri tercih edıyor senelerdir sevieyeden odun vermeden kesintisiz dini chat ve islami chat hızmeti veren oncu islami sohbet odalari kımler tüm bu sorulara özellıkle bayanlarin dini sohbet yerleri neresi sorusuan cevap verıyoruz
 • Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk Nedir bu İlahi aşk nedir bU ilahi adalet nedir bu takdiri ilahi,Sevgilim senin yüzünün güneşi göklere sığmaz çünkü güzelliğin dille anlatılacak bir güzellik değil O bambaşka bir güzellik Senin aşkın cana cihana sığmazken şaşılacak bir şeydir ki geldi benim içime benim gönlüme sığdı. Gönlümü kendisine yer edindi.
 • Kahve İçelim Kahve İçelim Kahve hatır işidir kıymet bilenle içilir
 • Kadir Gecesine Özel İlahiler Kadir Gecesine Özel İlahiler Bekir Çiçek den Kadir Gecesi İlahisi Kadir Gecemiz Mübarek Olsun Kadir Gecesine Özel İlahiler dinle indir,Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin
 • Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayı için Ayet ve HadisLer Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte mağfiret ibadet ve tövbe etmek için en güzel fırsattır. Allahım bu ayın kıymetini bilip gerektiği ibadet içinde geçirmeyi nasip etsin.
 • Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yılın ilk korkulu resmi Yeni yıla girerken korkuyla merakla ne getireceğini bilmeden korkuyla çekilen besmele komik bi o kadar da düşündürücü